Myjka kąpielowa bambusowaBaby Bamboo Biała z Haftem.Myjka kąpielowa bambusowa firmy Duet to niezwykle miła w dotyku ichłonna myjka dla dziecka. Wykonana z delikatnej bambusowejtkaniny, która...

Myjka kąpielowa bambusowa Baby Bamboo Biała z Haftem.

Duet

Cena: 9,10 zł

Cashback za zakup: 0,05 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
biały

Myjka kąpielowa bambusowaBaby Bamboo Biała z Haftem.

Myjka kąpielowa bambusowa firmy Duet to niezwykle miła w dotyku ichłonna myjka dla dziecka. Wykonana z delikatnej bambusowejtkaniny, która dzięki swoim naturalnym właściwościom doskonalenadaje się do codziennej pielęgnacji dziecka od pierwszego dniażycia. Tkanina bambusowa posiada właściwości antyalergiczne iantybakteryjne. Myjki dostępne w podstawowych kolorach, dziękiczemu można łatwo dobrać myjkę pod kolor okrycia kąpielowego.Starannie uszyta i wykończona, zakończona tasiemką, co pozwala napowieszenie i swobodne wysuszenie myjki po kąpielimaluszka.Każdamyjka ozdobiona haftowaną aplikacją z kolorową sową wybieranąlosowo na myjkę.Niezastąpionaprzy codziennych zabiegach pielęgnacyjnych. Doskonały pomysł napraktyczny i ekologiczny prezent.

Materiał: bambus 70%, bawełna 30%
Rozmiar: 21cm
Kolor: biały
Wykończenie: lamówka różowa

Zaleceniadotyczące użytkowania:
-praćw temperaturze 40 °C,
- można prasować w temperaturze 150 °C,
- nie chlorować,
- nie wirować,
- nie czyścić chemicznie,
- suszyć w stanie rozwieszonym.

Produkt polski.
Kolory produktu mogąnieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to zindywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stroninternetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych