PURO Nieprzemakalne etui smartphone/phablet max. 5.1" + kieszeń na kartę (różowy)

Puro

Cena: 49,00 zł

Cashback za zakup: 0,28 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w i-tik.pl
różowy
Nieprzemakalne etui przeznaczone dla smartfonów i phabletów max.5.1" (przed kupnem prosimy o porównanie wymiarów urządzenia i etui)mające pomóc zabezpieczyć sprzęt przed czynnikami zewnętrznymi wpostaci wody, piasku, itp. Etui pozwala w bezpieczny sposób używaćtelefonu na plaży, basenie lub podczas uprawiania spływówkajakowych oraz innych podobnych sportów. Obsługa ekranu dotykowegoumożliwia robienie zdjęć, nagrywanie filmów lub sprawdzanie map iwysyłanie wiadomości bez wyjmowania telefonu z etui, dodatkowo niezakłóca ono sygnałów GPS oraz Wi-Fi. Wodoszczelne do głębokości 1metra przez 30 min (podwodne testy IPx7). W zestawie doczepianasmycz do noszenia etui na szyi lub w ręku. Dodatkowo etui posiadakieszeń na kartę, banknoty czy wizytówki.

Gwarancja dotyczy wyłącznie niniejszego produktu i nie obejmujenaprawy lub wymiany urządzenia, które uległo uszkodzeniu w wynikunieszczelności tego produktu.

UWAGA: Zaleca się, aby za każdym razem przed włożeniem telefonu doetui upewnić się czy etui jest szczelne i czy jego użytkowanie niezagraża bezpieczeństwu urządzenia. Należy sprawdzić dokładniewszystkie uszczelki, zaślepki i pozostałe elementy odpowiedzialneza zapewnienie szczelności etui.
Aby mieć całkowitą pewność, że etui nie posiada żadnych wad lubuszkodzeń nabytych po ostatnim użytkowaniu, włóż do etui kawałekpapieru, szczelnie zamknij i zanurz je całkowicie na kilka minut wwodzie. Jeśli po wyjęciu etui z wody, papier nie jest wilgotny inie posiada żadnych oznak zamoczenia, etui jest w pełni bezpiecznedla twojego urządzenia i gotowe do dalszego użytkowania.

Etui nie jest kompatybilne z przyciskiem Home w iPhone 7 & iPhone 7Plus.

Wymiary wew.: 8 x 80 x 160 mm
Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych
Podobne produkty