PURO Travel Fast Charger - Przenośna ładowarka sieciowa 2 x USB, 2.4 A z niebieskim podświetleniem LED (biały)

Puro

Cena: 69,00 zł

Cashback za zakup: 0,40 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w i-tik.pl
biały
Seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania urządzeńmobilnych, wyposażona w wyjątkową technologię, która przyspieszacały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym.

Puro Fast Charger Technology wyróżnia się wysokim natężeniem omaksymalnej wartości dochodzącej do 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V /1,5 A na port, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania napełne naładowanie urządzenia. Technologia potrafi wykryć jakieurządzenie jest aktualnie ładowane (iOS & Android) oraz zachowaćbalans natężenia pomiędzy zasilanymi urządzeniami. Kompatybilność zQualcomm Quick Charge 3.0, zapewnia współdziałanie z urządzeniamiobsługującymi tę technologię ładowania. Dzięki Puro Fast ChargerTechnology użytkownik jest w stanie zasilić energią swojeurządzenie od 0 do nawet 65% w czasie 30 minut, czyli ok. 5 razyszybciej w porównaniu do standardowego sposobu ładowania (wzależności od wybranego modelu oraz ładowanegourządzenia).

Jednym z przedstawicieli serii jest Puro Travel Fast Charger, czyliniewielka, uniwersalna ładowarka sieciowa przeznaczona do ładowaniasmartfonów, phabletów oraz tabletów. Jej niewielkie rozmiaryidealnie sprawdzą się w podróży, kiedy nie rzadko mamy mało miejscaw bagażu, a nasze urządzenie potrzebuje szybkiego zastrzykuenergii. Ładowarka wyposażona jest w dwa porty USB, którymijesteśmy w stanie naładować swoje urządzania i to w dodatku dwajednocześnie, a niebieskie podświetlenie LED poinformuje nas oprocesie ładowania. Puro Travel Fast Charger zachowuje idealnybalans ładowania z drugim aktualnie ładowanym urządzeniem, wsąsiadującym porcie, automatycznie wykrywa jakie urządzenie jestaktualnie ładowane (iOS/Android), a jej konstrukcja jest solidna,zapewniając 100% bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
· Najnowsza technologia szybkiego ładowania "Puro Fast ChargerTechnology"
· Uniwersalna kompatybilność USB
· Przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów itabletów
· 2 porty USB
· Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
· Idealny balans ładowania dwóch urządzeń
· Niebieski podświetlenie LED informujące o procesieładowania
· Automatyczne wykrywanie urządzenia (iOS/Android)
· Wytrzymała i solidna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
· Wejście: 110 / 240 V AC
· Wyjście: 5 V, 2.4 A

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych
Podobne produkty