BecikRożek 75x80 z Kapturkiem Uszka Minky Kremowy 631 Becik rożek zkapturkiem Minky to produkt wykonany z najwyższej jakościmateriałów miękkich i niezwykle miłych w dotyku . Zapewnia...

Becik Rożek 75x80 z Kapturkiem Uszka Minky Kremowy 631

Duet

Cena: 44,00 zł

Cashback za zakup: 0,26 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
kremowy

BecikRożek 75x80 z Kapturkiem Uszka Minky Kremowy631

Becik rożek zkapturkiem Minky to produkt wykonany z najwyższej jakościmateriałów miękkich i niezwykle miłych w dotyku. Zapewnia poczuciebezpieczeństwa, umożliwia wygodne i bezpieczne trzymane noworodkana rękach. Wykonany z ulubionej przez rodziców i dzieci tkaninyMinky wykończonej wytłoczeniami w kształcie kropek. Wewnętrznaczęść becika to najwyższej jakości bawełna. Becik posiada wygodnezapięcie w formie rzepy oraz bardzo wygodny kapturek, którydodatkowo zabezpiecza dziecko przed czynnikami atmosferycznymi, aprzy okazji stanowi oryginalną ozdobę malucha zwłaszcza,umieszczone na samej górze kapturka rozkoszne uszka. Becik porozłożeniu doskonale sprawdza się jako pled lub kocyk doprzykrycia. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa dla dzieci iniemowląt, nie powoduje reakcji alergicznych.

Rozmiar:75x80 cm.
Materiałzewnętrzny: tkanina Minky 100% poliester.
Materiał wewnętrzny : 100% bawełna.
Wypełnienie: 100% poliester (Ovata).
Kolor: kremowy.

Zalecenie dotycząceużytkowania:
- prać w temperaturze 40°C,
- nie prasować,
- nie chlorować,
- nie wirować,
- suszyć w stanie rozwieszonym.

Produktpolski.

Koloryproduktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych nazdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń doprzeglądania stroninternetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych