Licencja Ręcznik 70x140Drużyna PZPN171021-R Lewandowski.Ręcznik kąpielowy 70x140 Lewandowski firmy Carbotex wykonany zostałz najwyższej jakości bawełny. Przeznaczony przede wszystkim dlafanów...

Licencja Ręcznik 70x140 Lewandowski PZPN171021-R Carbotex

Carbotex

Cena: 42,00 zł

Cashback za zakup: 0,24 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
tea

Licencja Ręcznik 70x140Drużyna PZPN171021-R Lewandowski.

Ręcznik kąpielowy 70x140 Lewandowski firmy Carbotex wykonany zostałz najwyższej jakości bawełny. Przeznaczony przede wszystkim dlafanów i kibiców piłki nożnej, a zwłaszcza Roberta Lewandowskiego.Ręcznik wykonany z miękkiego i delikatnego materiału jest miły wdotyku. Nasycona kolorystyka nawet po wielu praniach zachowujepierwotny stan. Ręcznik jest oficjalnym produktem licencjonowanymPolskiego Związku Piłki Nożnej. Ręcznik posiada certyfikat Tekstylia GodneZaufania zbadane na substancje szkodliwe według OEKO-TEX® Standard100. Wyrób przyjazny dla alergików. Doskonały na basen,plaże, wyjazd na wakacje lub do korzystania na co dzień w domu.Idealny pomysł na prezent.

Materiał: 100% bawełna.
Rozmiar: 70x140cm.

Zaleceniadotyczące użytkowania:
- prać w temperaturze do 30°C,
- prasować w temperaturze do 110°C,
- nie stosować bielenia,
- nie suszyć w suszarce bębnowej,
- nie czyścić chemicznie.

Kolory produktu mogą nieznacznieróżnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to zindywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stroninternetowych.

 

 

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych