Pościel satynowa 160x200 biała, jednobarwnaDarymex.Jednobarwna pościel satynowa od marki Darymex to wysokiej jakościprodukt, który jest na tyle uniwersalny wizualnie i ponadczasowy,że z...

Pościel satynowa 160x200 biała, jednobarwna Darymex.

Darymex

Cena: 127,00 zł

Cashback za zakup: 0,74 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
biały

Pościel satynowa 160x200 biała, jednobarwnaDarymex.

Jednobarwna pościel satynowa od marki Darymex to wysokiej jakościprodukt, który jest na tyle uniwersalny wizualnie i ponadczasowy,że z łatwością dopasuje się do aranżacji Twojej sypialni.Niezależnie od tego, czy dominują w niej egzotyczne wzory, ciemne iwyraziste elementy dekoracyjne, czy raczej klasyczne odcienie istonowane dodatki dekoracyjne, sprawdzi się doskonale i sprawi, żecała kompozycja będzie spójna, a każdy jej element będzie pasowałdo pozostałych.

Pościel satynowa z linii Carmen Colection od marki Darymex jestjednobarwnie biała i wykonano ją z najwyższej jakości bawełny, bezsztucznych domieszek. Wyróżnia się na tle konkurencji eleganckimdesignem, który nawiązuje do ponadczasowego wzornictwa klasycznegoi jest odporny na działanie zmiennych i chwilowych trendów.Tkanina, której użyto do jej produkcji to przędza bawełniana, którama jednorodną powierzchnię i delikatny, atłasowy splot, którynadaje całej pościeli subtelnego połysku. Nie musisz obawiać się oto, że pościel straci swoje walory użytkowe i funkcjonalne nawet powielokrotnym praniu. Będzie dobrym i zawsze trafionym prezentem dlabliskiej Ci osoby, dzięki temu, że z niesłychaną łatwością dopasujesię do każdego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu zostałoono urządzone .

Skład kompletu:
1 x poszwa na kołdrę 160x200cm.
2 x poszewka na poduszkę 70x80cm.
Materiał:  100% bawełna- satyna bawełniana.
Gramatura:  120g/m2.
Kolor: biały.

Zapięcie: suwak.
Tolerancja rozmiaru:+/- 5cm poszwa, +/-3cmposzewka.

Zaleceniadotyczące użytkowania:
- prać wtemperaturze do 60°C,
- nie wybielać,
- prasować w temperaturze do 200°C,
- suszyć w stanie rozwieszonym po odwirowaniu,
- nie czyścić chemicznie,
- prać oddzielnie na lewej stronie.

Produktpolski.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się odprezentowanych na zdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawieńurządzeń do przeglądania stron internetowych.

 

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych
Zmiany ceny produktu w ostatnim czasie