Pościel bawełniana 160x200 Świnka Peppa i Przyjaciele,zabawa w puszczanie baniek mydlanych.Kto znas nie lubi zabawy w puszczanie baniek mydlanych? Ta prosta iniewymagająca wysokich nakładów...

Pościel bawełniana 160x200 Świnka Peppa i Przyjaciele, zabawa w puszczanie baniek mydlanych Carbotex.

Carbotex

Cena: 74,00 zł

Cashback za zakup: 0,43 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu

Pościel bawełniana 160x200 Świnka Peppa i Przyjaciele,zabawa w puszczanie baniek mydlanych.

Kto znas nie lubi zabawy w puszczanie baniek mydlanych? Ta prosta iniewymagająca wysokich nakładów zabawa do dziś sprawia namwiele radości, a w każdej kolorowej, ulotnej i delikatnej mgiełcestale szukamy magii, marzeń i wspomnień z dzieciństwa. Jedna znajbardziej popularnych bohaterek bajkowego świata naszychmilusińskich Świnka Peppa wraz ze swoimi przyjaciółmi, równieżpostanowiła pobawić się w puszczanie kolorowych, magicznych,mydlanych baniek. Na bawełnianej pościeli marki Carbotex wszystkichprzyjaciół Peppy widzimy na łące, kiedy w najlepsze prześcigająsię, kto wypuści największą i najbardziej kolorową bańkę. Pościel ztak radosnym wzorem wykonana została z wysokiej jakości przędzybawełnianej bez sztucznych włókien i dodatków, dzięki czemu jestmiła i delikatna w dotyku, a tym samym przyjazna dla dzieci, w tymrównież alergików oraz osób z problemami skórnymi. Fantastycznywzór przemieni łóżko każdego dziecka w niezapomniany klimat.Pościel cechuje się mocnymi, wyrazistymi barwami, które zachowująswoją intensywność nawet po wielu praniach. Całość zostałastarannie wykończona i jest idealnym pomysłem naprezent. Tkaninaużyta do produkcji pościeli posiada certyfikat Tekstylia GodneZaufania zbadane na substancje szkodliwe według OEKO-TEX® Standard100. Pościel jest dwustronna, z jednej strony na łące przyjacielewraz z Peppą puszczają mydlane bańki, z drugiej strony bohaterowiebajki, jak bańki mydlane unoszą się w powietrzu. Pościel może byćdoskonałą inspiracją do zabawy z naszym dzieckiem.

Materiał:  100% bawełna.
Rozmiar:
1x poszwa na kołdrę: 160x200cm. 
1x poszwa na poduszkę: 70x80cm.
Tolerancjarozmiaru: +/- 3%.
Zapięcie:suwak.
Wzór: Świnka Peppa wraz zprzyjaciółmi na łące w czasie zabawy w puszczanie baniekmydlanych.
Kolor: niebieski,zielony.

Zaleceniadotyczące użytkowania:
- należy prać w temperaturze 40 °C,
- nie chlorować, 
- można suszyć w suszarce bębnowej, 
- prasować w temperaturze do 150°C,
- nie czyścić chemicznie.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych nazdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń doprzeglądania stron internetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych