Pościelbawełniana 160x200 Przytulna Greno.Pościel bawełniana Malowana marki Greno tokomplet, który wprowadzi Cię w dobry nastrój przed snem orazpozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu. Pościel...

Pościel bawełniana 160x200 Przytulna Greno.

Greno

Cena: 89,00 zł

Cashback za zakup: 0,52 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
grey

Pościelbawełniana 160x200 Przytulna Greno.

Pościel bawełniana Malowana marki Greno tokomplet, który wprowadzi Cię w dobry nastrój przed snem orazpozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu. Pościel została wykonana znajwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanej bawełny o prostym imocnym splocie. Dzięki temu, produkt jest miękki, komfortowy wużytkowaniu oraz odporny na skutki wielokrotnego prania. Najlepszajakość tkaniny oraz staranne wykonanie, sprawią, że produktzadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Pościel zapinanajest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu jej zmiana przebiegnieszybko i sprawnie. Prezentowany komplet pościeli to doskonały wybórdla osób ceniących sobie połączenie elegancji i funkcjonalności.Komplet pościeli bawełnianej marki Greno stanowi idealny pomysł naprezent, który podbije serce każdej obdarowanejosoby. 

Materiał: 100%bawełna.
Rozmiar:

-poszwa na kołdrę 160x200cm. ±3% - 1 szt.
-poszewka na poduszkę 70x80cm. ±3% - 2 szt.
Rodzajzapięcia : suwak.


Zaleceniadotyczące użytkowania:
-prać w temperaturze do 40°C,
-nie chlorować,
-prasować w temperaturze do 210°C, 
-można suszyć w suszarce bębnowej
- pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem.

Produktpolski.

Koloryproduktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych nazdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń doprzeglądania stron internetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych