Pościel bawełniana 140x200 Love me, czerwona,Greno.Pościel bawełniana od marki Greno to propozycja skierowana do osób,które chcą wprowadzić w aranżację swojej sypialni taki element,który już...

Pościel bawełniana 140x200 Love me, czerwona, serca Greno.

Greno

Cena: 83,00 zł

Cashback za zakup: 0,48 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
grey, czerwony

Pościel bawełniana 140x200 Love me, czerwona,Greno.

Pościel bawełniana od marki Greno to propozycja skierowana do osób,które chcą wprowadzić w aranżację swojej sypialni taki element,który już w pierwszym skojarzeniu przywoła na myśl magię miłości,namiętność i szczęście. Produkt ma unikalne, kontrastowe wzornictwoi przepiękny, serduszkowy wzór, który odmieni charakter każdejprzestrzeni, w którą zostanie wprowadzony. Pościel będzie pasowaćzarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Jej designprzyciąga wzrok, dzięki czemu najlepiej odnajduje się wtedy, kiedypomieszczenie utrzymane jest w stonowanej kolorystyce, a ona maszansę dominować i skupiać na sobie spojrzenia.

Pościel bawełniana od marki Greno wprowadza w dobry nastrój przedsnem i wywołuje uśmiech na twarzy. Zapewnia maksymalny komfortużytkowania - przyjemnie otuli Twoje ciało przed snem i pozwoli Cisię zrelaksować i odprężyć. Produkt wykonany został z najwyższejjakości, starannie wyselekcjonowanej bawełny o grubym i mocnymsplocie, co gwarantuje jej trwałość i odporność. Nie sprawi Cinajmniejszych problemów podczas pielęgnacji, a jej uroczewzornictwo nie zblaknie nawet po wielokrotnym praniu.

Materiał:100%bawełna.
Wymiary:
1x poszwa na kołdrę 140x200cm.
1x poszewka na poduszkę 70x80cm. 
Tolerancjarozmiaru:±3% 
Kolor:czerwony,biały.
Rodzajzapięcia :suwak.


Zalecenia dotyczące użytkowania:
- prać w temperaturze do 40°C,
- nie chlorować,
- prasować w temperaturze do 210°C, 
- można suszyć w suszarce bębnowej
- pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem.

Produkt polski.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych nazdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń doprzeglądania stron internetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych