Pościel bawełniana140x200 Botanika morelowa Greno.Bawełniana pościel Botanika od marki Greno to wysokiej jakościprodukt, który wyróżnia się niebanalną stylistyką. Na morelowym tleznalazły się...

Pościel bawełniana 140x200 Botanika morelowa Greno.

Greno

Cena: 83,00 zł

Cashback za zakup: 0,48 zł
Aby otrzymać cashback zaloguj się w Tukti przed dokonaniem zakupu w sklepie partnerskim.
Kup w atabe.eu
grey, morelowy

Pościel bawełniana140x200 Botanika morelowa Greno.

Bawełniana pościel Botanika od marki Greno to wysokiej jakościprodukt, który wyróżnia się niebanalną stylistyką. Na morelowym tleznalazły się kwiaty w uniwersalnej kolorystyce, które podnoszą jejwalory wizualne. Pościel doskonale dopasuje się do wnętrzstonowanych wizualnie, ale równie pięknie będzie prezentować się wtowarzystwie mocnych i wyrazistych elementówdekoracyjnych.

Pościel Botanika od marki Greno ma jasną, pastelową kolorystykę iponadczasowy design, dzięki czemu odnajdzie się w przestrzeniachurządzonych w myśl najnowszych trendów i tych nieco bardziejtradycyjnych. Umieszczona na łóżku wprowadza w dobry nastrój isprawia, że całe wnętrze prezentuje się bardziej przytulnie iefektownie. Wykonana została ze starannie wyselekcjonowanej bawełnyi gruby i mocny splocie, dzięki czemu jest produktem najwyższejjakości, który posłuży Ci przez długie lata. Produkt jestkomfortowy podczas codziennego użytkowania dzięki swojej miękkościi gładkości.

Materiał:100%bawełna.
Składkompletu:
1 x poszwa na kołdrę 140x200cm. ±3% -
1 x poszewka na poduszkę 70x80cm.±3% 
Tolerancjarozmiaru:+/-3%
Rodzaj zapięcia:suwak.

Zalecenia dotycząceużytkowania:
-prać w temperaturze do 40°C,
-nie chlorować,
-prasować w temperaturze do 210°C, 
-można suszyć w suszarce bębnowej
- pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem.

Produktpolski.

Koloryproduktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych nazdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń doprzeglądania stron internetowych.

Nie przegap promocjiDodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu.
Dodaj do obserwowanych